خرید اسکیت دخترانه و پسرانه

تفاوت اسکیت دخترانه و پسرانه

در این مقاله قصد داریم تا با معرفی مدل های دخترانه و پسرانه به بررسی تفاوت اسکیت دخترانه و پسرانه بپردازیم. سوال اصلی اینجاست که آیا تفاوتی در کیفیت و ساختار این دو اسکیت وجود دارد یا فقط تفاوت در رنگ است؟ می‌توان این طور بیان کرد که در ساخت هر دو کفش اسکیت از کیفیت ساخت و قالب یکسان استفاده شده است و تنها رنگ آن ها متمایز کننده دخترانه و یا پسرانه بودن کفش اسکیت است. اسکیت هایی با رنگ های مانند صورتی، بنفش و … بیشتر به عنوان مدل های دخترانه و اسکیت هایی با رنگ های مشکی، آبی، سبز و … بیشتر به عنوان مدل های پسرانه شناخته شده اند. البته برخی از برندها در زمان معرفی مدل های اسکیت خود، دخترانه و پسرانه را در کنار نام آن ها مشخص می کنند؛ برای مثال اسکیت رولربلید مدل Cube پسرانه و اسکیت رولربلید مدل Cube G دخترانه است. پس در نظر داشته باشید تفاوت اسکیت پسرانه و دخترانه فقط در رنگ بندی محصول می باشد و از لحاظ کیفیت ساخت، قیمت، مواد اولیه، قابلیت ها و … کاملا مشابه می باشند. در تصاویر زیر نمونه ای از این دو مدل آورده شده است.

خرید اسکیت دخترانه
اسکیت دخترانه
خرید اسکیت پسرانه
اسکیت پسرانه

در مدل های بزرگسالان نیز این امر کاملا صادق می باشد و تنها تفاوت بین اسکیت دخترانه و پسرانه در رنگ بندی و سایز بندی محصول می باشد. وجود حرف لاتین W در انتهای عنوان هر محصولی مشخص کننده دخترانه یا زنانه بودن آن می باشد. مثلا اسکیت رولربلید مدل TWISTER EDGE پسرانه و مدل TWISTER EDGE W اسکیت دخترانه است و تفاوتی که این دو مدل دارند در رنگ و سایز آن هاست؛ در این دو مدل نام برده شده مدل های دخترانه تا سایز 42 و مدل های پسرانه تا سایز 47 تولید می شوند اما از نظر کیفیت کاملا یکسان هستند و مواد اولیه به کار رفته در تولید همه آن ها یکی است. 

نتیجه گیری

طبق مطالب و توضیحات گفته شده مشخص شد که تنها تفاوت اسکیت دخترانه و پسرانه در مدل های کودکان رنگ آن ها و در مدل های بزرگسال رنگ و سایز محصول می باشد. انتخاب رنگ کاملا سلیقه ای می باشد و بسیاری از دختران رنگ های آبی و یا سبز را که مخصوص مدل های پسرانه می باشد را ترجیح می دهند. در نهایت در هنگام خرید باید به نکات مهم تری توجه کنید که کدام مدل کفش اسکیت مناسب شماست! اسکیت هارد یا اسکیت سافت؟ اسکیت تک سایز یا اسکیت متغیر؟ پس از یافتن پاسخ این دو سوال نوبت به انتخاب رنگ محصول می رسد که بر حسب سلیقه خود می توانید از بین رنگ های متنوع موجود در بازار اقدام به انتخاب نماید. بنابراین دخترانه یا پسرانه بودن کفش اسکیت پایه  فقط به رنگ آن بستگی دارد و هر دو از کیفیت ساخت یکسانی برخوردار هستند. به خاطر داشته باشید که پیش از خرید  ممکن است سوالات متنوعی برای شما ایجاد شود. برای رسیدن به پاسخ این سوالات، کافی است از مشاوره رایگان آشا اسپورت استفاده کنید که بتوانید تصمیم درستی با توجه به توانایی ها و علاقه مندی های خود و هم چنین آگاهی کامل از مدل های متنوع اسکیت بگیرید.

  • آشا اسپورت
  • تیر 23, 1400
  • 886 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
×

سلام!

پاسخگوی سوالات شما در زمینه خرید اسکیت و درخواست مربی متخصص هستیم. پشتیبان مورد نظر را انتخاب کنید.

× مشاوره آنلاین